Thursday the 17th - Administrator: fiksam@wp.pl - Hostgator Coupon
  • SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2, UL. CHOPINA 36, 64-980 TRZCIANKA, TEL./FAX(67) 2163019, mail: sp2wT@interia.pl

  • SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2, UL. CHOPINA 36, 64-980 TRZCIANKA, TEL./FAX(67) 2163019, mail: sp2wT@interia.pl

  • SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2, UL. CHOPINA 36, 64-980 TRZCIANKA, TEL./FAX(67) 2163019, mail: sp2wT@interia.pl

  • SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2, UL. CHOPINA 36, 64-980 TRZCIANKA, TEL./FAX(67) 2163019, mail: sp2wT@interia.pl

Szkoła Podstawowa Nr 2 im. W. Broniewskiego w Trzciance   

Nauczyciele uczący w roku szkolnym 2018/2019

lp. Imię i nazwisko Nauczany przedmiot
1 Adamczyk Daniel  wychowanie fizyczne, technika
2 Antos Katarzyna j. niemiecki
3 Błoch Agnieszka fizyka
4 Bodoń Izabela gimnastyka korekcyjna, technika
5 Bogacz Ewa historia, WOS, WDR
6 Brzozowiec Elżbieta nauczyciel świetlicy
7 Chromiec Małgorzata przyroda
8 Ciesiółka Katarzyna wychowanie fizyczne
9 Czujko Ewa edukacja wczesnoszkolna
10 Domaradzki Mariusz religia
11 Dudek Elżbieta przyroda, geografia, informatyka
12 Dziamska Joanna j. polski
13 Fiksa Mikołaj informatyka, technika
14 Flitta Ryszard wychowanie fizyczne, edukacja dla bezp.
15 Frąckowiak Wioletta edukacja wczesnoszkolna, informatyka
16 Graf-Żurakowska Izabela chemia
17 Grzechnik Małgorzata informatyka
18 Grześ Agnieszka matematyka
19 Isajewicz Elżbieta j. polski
20 Jąder Marzena terapeuta, nauczyciel świetlicy
21 Kaczmarek Joanna pedagog
22 Kaletka Dariusz matematyka
23 Kantowicz Krystyna religia
24 Kasprzak Katarzyna j.angielski
25 Kazirodek Agnieszka religia
26 Kledzik Aneta j. angielski
27 Kleina Sara psycholog
28 Klimasek Beata edukacja wczesnoszkolna
29 Kluska-Naszora Aneta j. angielski
30 Kłos-Burda Sławomira j. polski
31 Kołodziejczyk Edyta bibliotekarz
32 Kordek Grażyna matematyka
33 Kotiuszko Bogusława edukacja wczesnoszkolna
34 Kotiuszko Jolanta j.polski
35 Krychowiak Dorota nauczyciel wspomagający, edukacja wczesnoszkolna
36 Krzyśko Karolina j.angielski
37 Kuta Justyna nauczyciel wspomagający, edukacja wczesnoszkolna
38 Kwiatkowski Rafał j.polski
39 Lachowicz Wioleta edukacja przedszkolna
40 Lewicka Beata logopeda
41 Lewkowicz Anna edukacja wczesnoszkolna
42 Lipiński Michał wychowanie fizyczne
43 Lisowska Katarzyna terapeuta, nauczyciel świetlicy
44 Łazanowski Marek wychowanie fizyczne, technika
45 Łotyszonek Ewa j.polski, plastyka
46 Majewska Mariola edukacja przedszkolna
47 Maksim Mariola matematyka
48 Marciniak Ewa biologia
49 Materna Jan religia
50 Mleczek Aleksandra nauczyciel wspomagający, matematyka
51 Nowicka Agnieszka plastyka, muzyka, geografia
52 Orłowska Grażyna religia
53 Osowska Marzena historia 
54 Ostrowska Władysława j. polski
55 Pać Beata j.polski
56 Pelka Wioletta przyroda, geografia
57 Piduch Paulina edukacja przedszkolna, logopeda
58 Pobiarzyn Izabela nauczyciel świetlicy, j. niemiecki
59 Pomostowska Lucyna nauczyciel świetlicy
60 Porankiewicz Renata edukacja wczesnoszkolna
61 Powchowicz Krystyna edukacja przedszkolna, doradztwo zawodowe
62 Radka Joanna edukacja przedszkolna
63 Rutkowska- Mula Lidia nauczyciel świetlicy 
64 Sitkowska Alina pedagog, socjoterapeuta
65 Smolińska Agnieszka j. angielski
66 Sobczak Dorota edukacja wczesnoszkolna
67 Stańczyk Katarzyna matematyka
68 Stępniewska Teresa nauczyciel świetlicy
69 Stróżyńska Barbara j. niemiecki
70 Szanter Justyna wychowanie fizyczne
71 Ewa Szczepańska bibliotekarz
72 Topola Kamil wychowanie fizyczne, edukacja dla bezp.
73 Topola Włodzimierz wychowanie fizyczne
74 Tryba Ewelina edukacja przedszkolna
75 Urbanowicz Teresa nauczyciel świetlicy
76 Walkowiak Łukasz nauczyciel świetlicy
77 Wawrzon Beata edukacja wczesnoszkolna
78 Wawrzyniak Piotr historia, WOS
79 Wicher Paweł wychowanie fizyczne
80 Wojnicka Sylwia j. niemiecki
81 Wolniak Jadwiga matematyka
82 Wołoszyn Eliza plastyka, WDR, zajęcia artystyczne
83 Wójcik Agnieszka matematyka, fizyka
84 Wyrzykowski Tomasz muzyka
85 Zborowska Irena wychowanie fizyczne
86 Żyła Ewa j. angielski
87 Żmuda Jolanta edukacja wczesnoszkolna