Thursday the 17th - Administrator: fiksam@wp.pl - Hostgator Coupon

MISTRZOSTWA MIASTA I GMINY TRZCIANKA W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

W pierwszą sobotę stycznia 2019r. odbyły się Mistrzostwa Miasta i Gminy Trzcianka w Piłce Ręcznej Dziewcząt Szkół Podstawowych. W zawodach wzięły udział tylko trzy drużyny: SP 3 Trzcianka, SP Siedlisko i SP 2 Trzcianka.

Zawodniczki zagrały systemem każdy z każdym, co pomogło wyłonić zwycięzcę. Honorowe trzecie miejsce  zajęły dziewczęta ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Trzciance, drugie miejsce uzyskały dziewczęta ze Szkoły Podstawowej w Siedlisku. Zwycięstwo przypadło drużynie ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Trzciance.

Życzymy powodzenia w kolejnym etapie rozgrywek !

Organizatorzy:

Ciesiółka i P. Wicher

Mistrzostwa Gminy w Piłce Koszykowej Chłopców

W sobotę(15.12.2018),w sali gimnastycznej SP 2 rozegrano Mistrzostwa Gminy w Piłce Koszykowej Chłopców. W decydującym meczu reprezentanci SP2 wygrali ze swoimi kolegami z SP3 - 26 : 18. Uczniowie SP2 tą wygraną zapewnili sobie awans do finału powiatowego,

który odbędzie się w naszej szkole.
SKŁAD DRUŻYNY :
Rydlikowski Wojtek
Kapitańczyk Aron
Błoch Michał
Radzik Michał
Wnuk Błażej
Szymański Daniel
Tutko Patryk
Adrych Wiktor
Jurczyk Patryk
Karpowicz Wiktor
Kaczmarzewski Mateusz
Ładny Szymon
IMG_20181215_100401.jpg
OPIEKUNOWIE: Włodzimierz Topola
                             Marek Łazanowski

Lech cup

Albums

Turniej Piłki Ręcznej

Dnia 28.11.2018 w miejscowości Połajewo odbył się towarzyski Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt o Puchar Dyrektora Szkoły Z Okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości.

Turniej został rozegrany systemem „każdy z każdym”. Wszystkie mecze były popisem wielkich umiejętności i ambicji zawodniczek. W każdym spotkaniu dominowała walka o zwycięstwo do ostatniej sekundy. Po zaciętej rywalizacji zwycięstwo i puchar przypadł gospodarzom wspieranym przez głośny doping kibiców z Połajewa. Drugie miejsce zdobyły reprezentantki SP 2 z Trzcianki. Wszystkie drużyny zostały uhonorowane dyplomami i pucharami, wręczonymi prze Dyrektora Szkoły w Połajewie.

Opiekunowie:

Irena Zborowska

Michał Lipiński

Rejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Unihokeju

Dnia 27 listopada chłopcy z naszej szkoły brali udział w Rejonowych Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Unihokeju. Do zawodów przystąpiły cztery szkoły z rejonu pilskiego. Po bardzo emocjonujących zawodach jednej porażce, jednym remisie oraz jednym zwycięstwie zajęliśmy bardzo wysokie drugie miejsce w rejonie pilskim.