Saturday the 21st - Administrator: fiksam@wp.pl - Hostgator Coupon
  • SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2, UL. CHOPINA 36, 64-980 TRZCIANKA, TEL./FAX(67) 2163019, mail: sekretariat@sp2trzcianka.com.pl

SQUID GAME NIE DLA DZIECI

Szanowni Państwo,

Chcemy Państwa przestrzec przed oglądaniem przez dzieci Squid Game na platformie Netflix. Dla serialu, w którym prezentowane są brutalne sceny przemocy, akty seksualne i samobójstwo, określono granicę 16+. Niestety z moich informacji wynika, że serial oglądają dzieci nawet w wieku 7 lat.

Depresja – co powinno zwrócić naszą uwagę

Jak motywować dziecko do nauki

JAK KSZTAŁTOWAĆ W SOBIE POCZUCIE WŁASNEJ WARTOŚCI I NIE DAĆ SIĘ ZWIEŚĆ SAMOOCENIE

PEDAGOG SZKOLNY

Pokój pedagoga szkolnego to miejsce szczególne w każdej placówce. To tutaj uczniowie zasięgają porad, mogą podzielić się swoimi sukcesami oraz troskami. Do pedagoga szkolnego może przyjść każdy, kto ma kłopot, a nie potrafi sobie z nim samodzielnie poradzić.

Pedagog nie zastępuje rodziców ani wychowawców, ale wspomaga ich w udzielaniu pomocy, korzystając ze współpracy specjalistów i instytucji wspierających szkołę i rodzinę.

W "Kąciku pedagoga SP2" – w internetowej przestrzeni znajdą się informacje ważne dla Uczniów, Rodziców i Nauczycieli. Mam również nadzieję, że miejsce to będzie cennym "narzędziem" w zakresie profilaktyki i wychowania, a także źródłem wymiany doświadczeń.

Pedagog jest dostępny w szkole w godzinach swojej pracy oraz online poprzez aplikację TEAMS i dziennik elektroniczny.

RAZEM JEST ŁATWIEJ :)

Paulina Piduch