Tuesday the 20th - Administrator: fiksam@wp.pl - Hostgator Coupon
  • SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2, UL. CHOPINA 36, 64-980 TRZCIANKA, TEL./FAX(67) 2163019, mail: sp2wT@interia.pl

  • SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2, UL. CHOPINA 36, 64-980 TRZCIANKA, TEL./FAX(67) 2163019, mail: sp2wT@interia.pl

  • SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2, UL. CHOPINA 36, 64-980 TRZCIANKA, TEL./FAX(67) 2163019, mail: sp2wT@interia.pl

  • SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2, UL. CHOPINA 36, 64-980 TRZCIANKA, TEL./FAX(67) 2163019, mail: sp2wT@interia.pl

Zapraszamy na konsultacje z nauczycielami poszczególnych  przedmiotów w każdym drugim tygodniu miesiąca w godzinach wskazanych w poniższym zestawieniu.

Nauczyciel

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

D. Adamczyk

 

 

11.45-12.30

 

 

K. Antos

 

12.45-13.30

 

 

 

A.Błoch

 

 

 

 

9.50- 10.35

I.Bodoń

 

 

 

11.45-12.30

 

E.Bogacz

 

12.45-13.30

 

 

 

M. Chromiec

 

9.50-10.35

 

 

 

K. Ciesiółka

 

11.45-12.30

 

 

 

E.Czujko

 

 

8.55-9.40

 

 

M. Domaradzki

8.55-9.40

 

 

 

 

E. Dudek

 

 

 

 

8.55-9.40

J. Dziamska

 

 

 

9.50-10.35

 

R. Flitta

11.45-12.30

 

 

 

 

M.Fiksa

10.50-11.35

 

 

 

 

W.Frąckowiak

 

 

 

 

 

I. Graf-Żurakowska

8.00-8.45

 

 

 

 

M. Grzechnik

 

 

 

11.45-12.30

 

A.Grześ

 

 

 

11.45-12.30

 

E.Isajewicz

 

 

 

12.45-13.30

 

D. Kaletka

 

9.50 - 10.35

 

 

 

K. Kasprzak

8.00 - 8.45

 

 

 

 

A.Kazirodek

 

 

14.20-15.00

 

 

A.Kledzik

 

13.35-14.20

 

 

 

S.Kleina

14.30-15.05

 

 

 

 

B. Klimasek

 

10.50-11.35

 

 

 

A. Kluska-Naszora

11.50 –12.35

 

 

 

 

S .Kłos-Burda

13.35 –14.20

 

 

 

 

E. Kołodziejczyk

 

 

 

 

 

G. Kordek-Zozula

 

 

10.50 – 11.35

 

 

B.Kotiuszko

 

 

 

13.35-14.20

 

J. Kotiuszko

 

10.50 –11.35

 

 

 

D. Krychowiak

11.50-12.35

 

 

 

 

K. Krzyśko

 

 

13.30-14.20

 

 

J. Kuta

 

 

12.45-13.30

 

 

R. Kwiatkowski

 

12.45-13.30

 

 

 

M. Lipiński

 

11.45-12.30

 

 

 

K. Lisowska

11.45-12.30

 

 

 

 

A.Lewkowicz

10.50-11.35

 

 

 

 

M. Łazanowski

 

 

10.50-11.35

 

 

E. Łotyszonek

 

 

 

 

10.50 –11.35

M. Maksim

8.55 - 9.40

 

 

 

 

E. Marciniak

 

9.50 - 10.35

 

 

 

J. Materna

 

 

12.45-13.30

 

 

A.Mleczek

 

 

10.50-11.35

 

 

A.Nowicka

 

 

 

 

9.50-10.35

G. Orłowska

 

 

10.50-11.35

 

 

W.Ostrowska

 

10.50 –11.35

 

 

 

M.Osowska

 

9.50-10.35

 

 

 

B.Pać

12.45-13.30

 

 

 

11.45-12.30

W.Pelka

 

 

 

10.50-11.35

 

R.Porankiewicz

11.45- 12.30

 

 

 

 

L.Rutkowska

 

 

 

 

 

A.Smolińska

12.45-13.30

 

 

 

 

D.Sobczak

 

 

 

13.35-14.20

 

K.Stańczyk

 

 

 

10.50 –11.35

 

B.Stróżyńska

 

10.50 –11.35

 

 

 

J.Szanter

12.45-13.30

 

 

 

 

K.Topola

 

 

10.50 –11.35

 

 

W.Topola

 

 

 

 

9.50-10.35

P.Wicher

 

 

 

9.50-10.35

 

P.Wawrzyniak

 

10.50 –11.35

 

 

 

B.Wawrzon

 

 

 

11.45-12.30

 

Ł.Walkowiak

 

 

 

 

 

S.Wojnicka

11.45-12.30

 

 

 

 

J.Wolniak

 

8.55 – 9.40

 

 

 

E.Wołoszyn

 

 

8.55-9.40

 

 

A.Wójcik

 

 

9.50-10.35

 

 

T.Wyrzykowski

 

8.55 - 9.40

 

 

 

I.Zborowska

 

 

 

 

9.50-10.35

E.Żyła

 

 

 

 

 

J. Żmuda

10.50 –11.35