Tuesday the 20th - Administrator: fiksam@wp.pl - Hostgator Coupon
  • SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2, UL. CHOPINA 36, 64-980 TRZCIANKA, TEL./FAX(67) 2163019, mail: sp2wT@interia.pl

  • SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2, UL. CHOPINA 36, 64-980 TRZCIANKA, TEL./FAX(67) 2163019, mail: sp2wT@interia.pl

  • SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2, UL. CHOPINA 36, 64-980 TRZCIANKA, TEL./FAX(67) 2163019, mail: sp2wT@interia.pl

  • SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2, UL. CHOPINA 36, 64-980 TRZCIANKA, TEL./FAX(67) 2163019, mail: sp2wT@interia.pl

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE BEZPŁATNE
Imię i nazwisko Rodzaj zajęć Termin
ANTOS KATARZYNA j.niemiecki- zajęcia wspierająco- rozwijające WTOREK 14.25
BŁOCH AGNIESZKA  konsultacje z fizyki,kółko przedsiębiorczości,zajęcia teatralno-muzyczne  CZWARTEK 13.35
CHROMIEC MAŁGORZATA konsultacje przyrodnicze PONIEDZIAŁEK 13.35
CZUJKO EWA zajęcia wyrównawcze  WG POTRZEB(wg potrzeb)
DUDEK,FIKSA ZAJ.ROZWIJAJĄCE KOMPETENCJE INFORMATYCZNE WTOREK 14.25
WARSZTATY METODĄ PROJEKTU  
DUDEK ELŻBIETA ZAJ.PRZYGOTOWUJĄCE UCZNIÓW DO EGZAMINU GIM.Z GEOGRAFII CZWARTEK 14.20
BRZOZOWIEC ELŻBIETA KÓŁKO TECHNICZNE DLA DZIECI UCZĘSZCZAJĄCYCH DO ŚWIETLICY czw. 14.30
   
BODOŃ IZABELA, E.WOŁOSZYN DECOUPAGE CZWARTEK 14.30-16.00 co drugi tydz.
BOGACZ EWA,OSTROWSKA WŁADYSŁAWA KOŁO MIŁOŚNIKÓW REGIONU WG POTRZEB
DZIAMSKA JOANNA ZAJĘCIA TEATRALNE WG POTRZEB
FLITTA RYSZARD KOSZYKÓKA CHŁOPCÓW środa 14.30-16.00
FRĄCKOWIAK WIOLETTA ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE KLASA I C OD LISTOPADA 1RAZ W TYG
GRAF-ŻURAKOWSKA IZABELA ZAJĘCIA WSPIERAJĄCE Z CHEMII PONIEDZIAŁEK 14.25-15.15
GRZECHNIK MAŁGORZATA PROGRAMOWANIE  
ŁOTYSZONEK EWA ZAJĘCIA Z J.POLSKIEGO PRZYGOTOWUJĄCE DO EGZAMINU ÓSMOKLASISTY RAZ W TYG.
KŁOS-BURDA SŁAWOMIRA ZAJĘCIA Z J.POLSKIEGO RAZ W TYG.
KAZIRODEK AGNIESZKA TEATR I TANIEC DLA JEZUSA  3RAZY W MIESIĄCU
KORDEK-ZOZULA GRAŻYNA ZAJĘCIA Z MATEMATYKI PRZYGOTOWUJĄCE DO EGZAMINU ÓSMOKLASISTY ŚRODA 7.05
KASPRZAK KATARZYNA ZAJĘCIA Z J.ANGIELSKIEGO- kl.III PIĄTEK 12.45
KLIMASEK BEATA ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE KL.II A WEDŁUG POTRZEB
KOTIUSZKO  BOGUSŁAWA ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE KL.II B  CO 2 TYG
KLEDZIK ANETA ZAJĘCIA WSPIERAJĄCO-ROZWIJAJĄCE Z J.ANGIELSKIEGO I Z J.ROSYJSKIEGO WTOREK 13.35-14.20;14.25-15.10
KUTA JUSTYNA GRY I ZABAWY RUCHOWE PONIEDZIAŁEK 1245-13.30
KOTIUSZKO JOLANTA ZAJĘCIA DODATKOWE DLA KL.VIII D PONIEDZIAŁEK 14.25-15.10
LEWICKA BEATA CHÓR SZKOLNY RAZ W TYG.
LISOWSKA KATARZYNA TERAPIA PEDAGOGICZNA RAZ W TYG.
   
   
LACHOWICZ WIOLETA ZAJĘCIA RUCHOWE 5 RAZY W SEM
  według potrzeb
LEWKOWICZ ANNA    
zajęcia wyrównawcze WEDŁUG POTRZEB
MAKSIM MARIOLA zajęcia wyrównawcze z matematyki poniedziałek 7.15
   
MLECZEK ALEKSANDRA CZTERY PORY ROKU- ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE TWÓRCZE MYŚLENIE RAZ W TYG.
   
MARCINIAK EWA Koło Z BIOLOGII RAZ W TYG.
   
KACZMAREK ,SITKOWSKA  WOLONTARIAT śr. 7 lekcja
   
POMOSTOWSKA LUCYNA    
Zajęcia plastyczne 2 RAZY W M-C
PORANKIEWICZ RENATA    
zajęcia wyrównawcze WEDŁUG POTRZEB
PAĆ BEATA ZAJĘCIA KREATYWNE W ŚWIETLICY WEDŁUG POTRZEB
STAŃCZYK KATARZYNA ZAJĘCIA Z MATEMATYKI PRZYGOTOWUJĄCE DO KONKURSÓW WEDŁUG POTRZEB
SOBCZAK DOROTA ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE piątek -6 lekcja.
TRYBA EWELINA KÓŁKO FOTOGRAFICZNE WTOREK 2 RAZY W                  M-CU 12.35
  wg potrzeb
WAWRZON BEATA zajęcia wyrównawcze kl. 3 B WTOREK 12.45-13.30
  wg. potrzeb
WOLNIAK JADWIGA ZAJ.MATEMATYCZNE WTOREK 13.30-14.20;14.20-15.10
KWIATKOWSKI RAFAŁ ZAJĘCIA TEATRALNO-FILMOWE WTOREK CO 2 TYDZ. 15.30-17.00
   
DZIAMSKA JOANNA ZAJĘCIA Z J.POLSKIEGO PRZYGOTOWUJĄCE DO EGZAMINU ÓSMOKLASISTY CZWARTEK  7.10
LIPIŃSKI MICHAŁ MINI SIATKÓWKA- GRY I ZABAWY PONIEDZIAŁEK 16.00-17.00