Tuesday the 25th - Administrator: fiksam@wp.pl - Hostgator Coupon
  • SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2, UL. CHOPINA 36, 64-980 TRZCIANKA, TEL./FAX(67) 2163019, mail: sp2wT@interia.pl

  • SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2, UL. CHOPINA 36, 64-980 TRZCIANKA, TEL./FAX(67) 2163019, mail: sp2wT@interia.pl

  • SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2, UL. CHOPINA 36, 64-980 TRZCIANKA, TEL./FAX(67) 2163019, mail: sp2wT@interia.pl

  • SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2, UL. CHOPINA 36, 64-980 TRZCIANKA, TEL./FAX(67) 2163019, mail: sp2wT@interia.pl

Jest taki dzień...
 
    21 grudnia miała miejsce w naszej szkole wigilia, w której uczestniczyła cała społeczność szkolna. W tej wyjątkowej uroczystości brali udział również zaproszeni goście:  Burmistrz Trzcianki, pan K. Jaworski, Dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury, p. D. Wiśniewska, przewodnicząca Rady Rodziców przy SP2, p. A. Lewandowska, p. J. Kłos - Łotocka, skarbnik Rady Rodziców przy SP2. Wśród  zaproszonych znaleźli się również byli pracownicy naszej szkoły. 
      Wszyscy byli pod wrażeniem inscenizacji  słowno - muzycznej, która odbywała się w ciekawej, świątecznej scenerii przedstawiającej m. in. stajenkę w Betlejem. Uczniowie wysłuchali kolęd zaśpiewanych przez kolegów i koleżanki, podzielili się opłatkiem poświęconym przez księdza.
      W czasie spotkania wystąpił dyrektor szkoły, p. R. Kwiatkowski, który przekazał wszystkim życzenia oraz nagrodził p. D. Wiśniewską oraz p. A. Lewandowską i p. J. Fuczko za pomoc w pracy na rzecz szkoły i jej uczniów. Do nagrodzonych należeli również p. G. Kordek - Zozula, p. Ewa Łotyszonek oraz p. M. Lipiński.  Zostali oni wyróżnieni za  piękny, bożonarodzeniowy  wystrój swoich klasopracowni.
     Całość przedsięwzięcia koordynowała p. A. Kozirodek, z którą współpracował zespół nauczycieli odpowiedzialny za poszczególne zadania związane z uroczystością, m. in. p. T. Wyrzykowski, p. E. Bogacz, s. G. Orłowska, p. A. Mleczek, p. K. Lisowska, p. W. Frąckowiak. Swoją pomocą wsparli również: p. T. Urbanowicz, p. J. Kuta, p. A. Błoch, ks. M. Domaradzki, p. E. Łotyszonek. p. J. Kotiuszko
 
 
 
S. Kłos- Burda