Tuesday the 25th - Administrator: fiksam@wp.pl - Hostgator Coupon
  • SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2, UL. CHOPINA 36, 64-980 TRZCIANKA, TEL./FAX(67) 2163019, mail: sp2wT@interia.pl

  • SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2, UL. CHOPINA 36, 64-980 TRZCIANKA, TEL./FAX(67) 2163019, mail: sp2wT@interia.pl

  • SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2, UL. CHOPINA 36, 64-980 TRZCIANKA, TEL./FAX(67) 2163019, mail: sp2wT@interia.pl

  • SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2, UL. CHOPINA 36, 64-980 TRZCIANKA, TEL./FAX(67) 2163019, mail: sp2wT@interia.pl

Z wizytą w Nadleśnictwie Trzcianka

Uczniowie klasy IIb po raz kolejny zdobywali wiedzę poza murami naszej szkoły. Tym razem odwiedzili Nadleśnictwo Trzcianka. Tam dowiedzieli się, jak zwierzęta z naszych lasów spędzają zimę. Poznali miejsca, w których pracownicy leśni i myśliwi je dokarmiają. Oglądali piękne poroża i okazy ptaków. Pani leśnik, która prowadziła zajęcia powiedziała, co zwierzęta jedzą i czym nie powinno się ich karmić. Nasi uczniowie wiedzą już, aby nie karmić ptaków chlebem i innym pieczywem, bo ono bardzo im szkodzi. Ogromną radość sprawiły dzieciom również zajęcia plastyczne, w czasie których robiły piękne ozdoby choinkowe. Swoimi cudeńkami udekorowały ogromną choinkę, która stanęła w sali konferencyjnej Nadleśnictwa. Na koniec czekała jeszcze na wszystkich niespodzianka – Mikołajkowe prezenty!

Dziękujemy pani Marcie Drzewieckiej za ciekawe zajęcia, a wszystkim pracownikom Nadleśnictwa Trzcianka życzymy zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia.

Bogusława Kotiuszko