Sunday the 22nd - Administrator: fiksam@wp.pl - Hostgator Coupon
  • SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2, UL. CHOPINA 36, 64-980 TRZCIANKA, TEL./FAX(67) 2163019, mail: sekretariat@sp2trzcianka.com.pl

  • SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2, UL. CHOPINA 36, 64-980 TRZCIANKA, TEL./FAX(67) 2163019, mail: sekretariat@sp2trzcianka.com.pl

  • SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2, UL. CHOPINA 36, 64-980 TRZCIANKA, TEL./FAX(67) 2163019, mail: sekretariat@sp2trzcianka.com.pl

  • SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2, UL. CHOPINA 36, 64-980 TRZCIANKA, TEL./FAX(67) 2163019, mail: sekretariat@sp2trzcianka.com.pl

"Andrzejkowo”

30 listopada po południu,  klasa 1c spotkała się na długo oczekiwanym wieczorze wróżb i zabaw. Od razu  zapanowała magiczna atmosfera. Impreza rozpoczęła się krótkim wprowadzeniem przez wychowawcę, nawiązującym do samego święta i tradycji z nim związanych. I zaczęło się! Podczas zabawy wróżki Wioletta i Agnieszka przepowiadały przyszłość. Nie zabrakło  ustawiania bucików, przekłuwania serduszek z imionami, wróżenia za pomocą wirującej butelki, łódek itp.  Wróżby przeplatane były licznymi konkursami, tańcami i zabawami przy skocznej muzyce.  Podczas krótkich przerw dzieci raczyły się poczęstunkiem przygotowanym przez Klasową radę rodziców.
Zabawy, radości oraz uśmiechu było wiele. Wszyscy zadowoleni wrócili do domów pełni wiary, że spełni im się to, co wywróżyli sobie tego magicznego wieczoru. Szczególne podziękowania dla Pań z Klasowej rady rodziców za pomoc w organizacji imprezy oraz Pani Agnieszki Isajewicz za pomoc w przeprowadzeniu wróżb i zabaw.

Wioletta Frąckowiak