Saturday the 25th - Administrator: fiksam@wp.pl - Hostgator Coupon
  • SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2, UL. CHOPINA 36, 64-980 TRZCIANKA, TEL./FAX(67) 2163019, mail: sekretariat@sp2trzcianka.dlaedu.pl

  • SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2, UL. CHOPINA 36, 64-980 TRZCIANKA, TEL./FAX(67) 2163019, mail: sekretariat@sp2trzcianka.dlaedu.pl

  • SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2, UL. CHOPINA 36, 64-980 TRZCIANKA, TEL./FAX(67) 2163019, mail: sekretariat@sp2trzcianka.dlaedu.pl

  • SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2, UL. CHOPINA 36, 64-980 TRZCIANKA, TEL./FAX(67) 2163019, mail: sekretariat@sp2trzcianka.dlaedu.pl

Z okazji Dnia Dziecka Aktywni Błękitni

Z okazji Dnia Dziecka Aktywni Błękitni włączyli się w organizację tego najpiękniejszego święta w „Dwójce”. Dla klas  1-3 zostali zaproszeni goście- pani Justyny Przybył wraz z kolegami  i koleżankami z Komendy Powiatowej Policji w Czarnkowie, maskotka Pyrek oraz ich pies Portos. Mł. asp. Michał Woźnicki zaprezentował pokaz tresury oraz sprawności policyjnego czworonoga. Natomiast Pani Justyna przypomniała dzieciom o bezpieczeństwie podczas wakacji zwłaszcza nad wodą a także przedstawiła promowaną przez Pyrka platformę edukacyjną z grami dla dzieci.

Natomiast klasy 4-8 odwiedziły drużynę WOPR MDK” Anioły” nad jeziorem Sarcze. Pan Adrian Hałuszka zorganizował uczniom ciekawe warsztaty z zakresu bezpiecznego zachowania się nad wodą a także podzielił się swoimi doświadczeniami ze swojej pracy ratownika wodnego. Była prezentacja sprzętów niezbędnych w ratownictwie, mierzenie temperatury wody, zdjęcia na skuterze wodnym  i wreszcie pytania i odpowiedzi jak zostać ratownikiem wodnym-ku uciesze  pan Adriana. Na koniec młodzież czekała niespodzianka, zabawa na plaży, tor przeszkód oraz ratowanie tonącego. Jak się okazało nie było to takie łatwe zadanie ;).

Serdeczne podziękowania Dla pani Justyny Przybył z Komendy Powiatowej Policji  w Czarnkowie za pomoc w realizacji projektu Aktywni Błękitni oraz uczestniczenie w  Dniu Dziecka    w „Dwójce” a także podziękowania dla pana Adriana Hałuszko i WOPR MDK „Anioły” za super zabawę i ciekawe zajęcia nad wodą.

 

Justyna Kuta