Thursday the 17th - Administrator: fiksam@wp.pl - Hostgator Coupon

Zaczynamy ferie!

Od poniedziałku ferie zimowe!   Sypnęło śniegiemJ

Chociaż nie ma go jeszcze dużo, robi się naprawdę zimowo. I fajnie!

Pamiętajmy tylko, żeby korzystać z czasu wolnego, ze ślizgawek, ze śniegu

– mądrze i z głową.

Nie bawimy się w pobliżu drogi, nie ślizgamy po niezabezpieczonych zbiornikach wodnych, nie rzucamy śnieżkami w przejeżdżające auta. Jeśli chcemy iść na łyżwy -zaprośmy dorosłego na spacer- lepiej oceni, czy jest bezpiecznie…Ubieramy się stosownie do pogody- nie fundujmy sobie choroby na ferie…

Jeśli aura nie sprzyja i zostajemy sami w domu – mama ani tata nie mają ferii – nie otwieramy drzwi nieznajomym, nie przyjmujemy „zaproszeń” od nieznajomych przez internet.

Niech ten wolny czas będzie przyjemny, długi …i bezpieczny!

Wspaniałego wypoczynku!

I.Bodoń

LODOWISKO - PIŁA

Korzystając z zimowej aury  uczniowie klas VI - 3 g  wybrali się na lodowisko do miasta Piła ( Centrum Aquapark).  Zabawa była niesamowita. Mogliśmy obserwować wysokie umiejętności uczniow choć i upadki sie zdarzały . Niektórzy wjeżdżali na taflę odważnie, a inni robili to trzymając się bandy czy pomocniczych pingwinków, żeby mieć się czego chwycić w najgorszym momencie. Przez cały wyjazd  towarzyszył wszystkim uśmiech. Zabawa na lodowisku jest też  zachętą do aktywnego spędzania czasu wolnego. Po takim wyjeździe apetyty na aktywność fizyczną na pewno będą większe.

Opiekunowie Justyna Szanter , Daniel Adamczyk , Paweł Wicher

BITWA NEURONÓW WYGRANA

8 stycznia 2019r. w Liceum Ogólnokształcącym Towarzystwa Salezjańskiego w Pile odbył się konkurs  interdyscyplinarny  pod hasłem „Bitwa Neuronów”. Drużyna składająca się z czwórki uczniów -członków Rady Samorządu Uczniowskiego  zdobyła  3 miejsce. Wykonując  zadania wymagające logicznego myślenia oraz pracy zespołowej nasi uczestnicy  godnie reprezentowali  społeczność uczniowską  naszej szkoły. Serdecznie  gratulujemy.

Edyta Kołodziejczyk